Hakkımızda - Goldmaster

“İnsanın yaşam düzeyini bilinçli bir çabayla yükseltme konusundaki tartışma götürmez yeteneğinden daha cesaret verici bir gerçek bilmiyorum” Henry Dɑvid Thureau. Bu sözü hiç unutmuyoruz, bu yüzden ürettiğimiz inovasyon ve yeni teknolojilerin insanlığa, Ülkemize ve Dünya’ya fayda sağlaması için var gücümüzle çalışıyoruz. Cesaretimizi ve azmimizi 45 yıllık köklü geçmişimizden, ülkemize duyduğumuz sonsuz güvenden ve gururla yerli ürettiğimiz yüksek kaliteli ürünlerimizden alıyoruz. Ürünlerimizi Dünya’ya ihraç ediyor ve en iyi olmak için yarışıyoruz.

Goldmaster markasıyla 1975 yılında Türkiye’nin ilk elektrikli ev aletleri üreticilerinden biri olarak başlayan yolculuğumuza bugün İstanbul’daki 30.000 m² kapalı alana kurulu modern üretim tesislerimizde kusursuz tasarım, yüksek teknoloji ve üstün kaliteyi hedefleyen anlayışla ürettiğimiz yüzlerce çeşit ürünümüzle, Türkiye’nin her köşesinde 350’nin üzerinde servis, 4000’in üzerinde satış noktasıyla hayatı kolaylaştırmaya ve değer katmaya devam ediyoruz.

Kendine güvenmekle başlar her yeni başarı öyküsü. Bu yüzden kendimize, ürünlerimize, güçlü finansal yapımıza, bilgi-birikim ve yeteneklerimize güveniyoruz. Şirket kültürümüz olan “Kaizen” (İyi Yönde Sürekli Gelişim) felsefemizle ve %100 müşteri odaklı yaklaşımımızla değerli tüketicilerimizin daima yanındayız. 

Kurumsal Değerimiz:

Güveniliriz

Markamıza güvenen milyonları 45 yıldır hiç yalnız bırakmadık. Müşterilerimizin memnuniyetini başka hiçbir kazanca değişmeyiz.

Kaliteliyiz

İnsanımızın daima en kaliteliyi hak ettiğini asla unutmayız. Ürünlerimizi en zorlu testlerden geçirir ve toplam kalite yönetimi ilkeleriyle belirlenmiş yüksek standartlarda üretiriz. 

Sağlıklıyız

Ürünlerimizi Dünya standartlarında, sertifikalı ve sağlıklı materyallerden üretiriz. Gelecek nesillerimizi sağlıklı ürünler ile yetiştirmek için süreçlerimizi daima denetleriz.

Yenilikçiyiz

Trendleri sürekli ve yakından izler Dünya ile eş zamanlı olarak ülkemiz tüketicilerinin beğenisine sunarız. Tasarım, kalite ve inovasyon tüm ürünlerimizin ortak paydasıdır.

Başarıya İnançlıyız

Başarıya ulaşmak için değerlerimizden asla ödün vermeden kararlılıkla çalışırız. 

İyi Bir Takımız

Dünya liginde başarılı olmanın bireysel değil takım işi olduğunu bilir ve bu yönde uyum içinde çalışırız.

Ulu Önder Atatürk’ün Dediği Gibi;

Hissiyatı ve vicdani telakkiyati, ilim ve fenle besleyip eğiterek toplumun gerçek huzur ve saadetine çalışmak ulvi bir görüştür.