Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Gıda Hazırlama Ürünleri

 

Gıda hazırlama ürünleri, sizlere pişireceğiniz yemeklerin öncesinde kullanacağınız malzemeleri hazırlama olanağı sunuyor. Mutfakta yemek yaparken en büyük yardımcınız olan gıda hazırlama ürünleri, size hem zamandan kazandırırken hem de bir taraftan yapacağınız yemeğe kolaylık sağlıyor.

 

Günümüz modern yaşamında zaman oldukça değerli, çalışma hayatından çıkıp eve döndüğünüzde mutfakta yemek yapmak istediğinizde hızlı ve pratik bir şekilde yemek yapmak için gerekli olan bir takım aletler mevcut. Bu aletler ise, blender setleri, kıyma makinesi ve mutfak terazisi gibi gıda hazırlama ürünlerinden oluşuyor. Goldmaster kalitesiyle üretilen gıda hazırlama ürünleriyle artık yemek yapmak ve hazırlamak çok kolay. Bu ürünler ile hazır halde bulunan etleri, kıyma makinesinde çekebilir, tam bir ölçü ile yemek yapmak istediğinizde mutfak terazisini kullanabilirsiniz.

 

Mutfakta Pratik Bir Kullanım

 

Kullanımı oldukça kolay olan gıda hazırlama ürünleriyle dilediğiniz yemekleri yapmak ve bu yemeklerle nefis sofralar kurmak için mutfaktaki ön hazırlığınız artık daha da kolaylaşacak. %100 bakır içeren malzemelerden üretilen, gıda hazırlık grubunda, uzun ömürlü malzemelerle kaliteyi daha uzun süre hissedeceksiniz. Pratik kullanımı, kullanım sonrasında kolay temizlik olanağı ile yüksek kalitede performans sunuyor.

 

Mutfağınıza Yakışacak Göz Alıcı Tasarımlar

 

Mutfakta fark yaratacak tasarımlarla, gıda hazırlama ürünlerinde aradığınız tüm özellikler Goldmaster gıda hazırlama ürünlerinde mevcut. Blender setlerinde paslanmaz ve çelik mikser aparatı, paslanmaz çelik bıçak ve oldukça şık tasarımıyla mutfakta en büyük yardımcınız olacak. Kıyma makinelerinde, %100 bakır ve uzun ömürlü motoruyla, yüksek performans sunarken istediğiniz miktardaki etleri, çok zorlanmadan çekebilirsiniz. Güvenli kilit sistemi, sucuk, sosis ve içli köfte yapma aparatıyla uzun süreli kullanımlarda bile çalışan ve ısınmayan motoruyla goldmaster kıyma makinesi tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek. Mutfak terazisinde, kolay okunabilen LCD ekranı, otomatik açılma özelliği, düşük pil ve aşırı yük göstergesi ile, ölçülerine dikkat etmeniz gereken yemeği hazırlarken sizlere kullanım kolaylığı sunacak tarzda üretildi.

 

Goldmaster, internet sitesinde yer alan indirimlerle ve özel kampanyalarla gıda hazırlama ürünlerini kaliteli bir alışveriş deneyimi ile sunuyor. Hızlı ve kolay iade avantajı, belirli ürünlerde sağlanan ücretsiz kargo imkanı, güvenli ve özel paketleme, Türkiye’nin her yerinden alışveriş yapmanıza imkan sunuyor.

Elena Max Mutfak Robotu
Goldmaster
589.00