Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Filtre Kahve Makinesi Modelleri

 

Kahve keyfinden ödün vermeyenlere, yeni nesil mutfak teknolojileri sunan Goldmaster, gelişmiş filtre kahve makineleri ile evinde kahve keyfini yaşamak isteyenlere harika seçenekler sunuyor. Kahve çekirdeğinden gelen eşsiz aromayı, her damlası ile kahve fincanınıza taşıyan filtre kahve makineleri, sundukları özelliklerle evinizin baş köşesinde yer alacak.

 

Evde Filtre Kahve Keyfine Ara Vermeyin

 

Goldmaster mutfak ürünleri dünyasında, kahve tutkunlarının en çok tercih ettiği ürünler arasında, Zinde filtre kahve makinesi geliyor. Pratik ve kolay kullanımının yanı sıra, hızlı bir şekilde taze filtre kahve içmenize olanak tanıyan ürün, yüksek performansı ile her zaman yanınızda olacak. Paslanmaz yüzeye sahip şık tasarımı ile, mutfağınıza yakışacak bir ürün olan filtre kahve makinesi, yıkanabilir filtre özelliğiyle de, sürekli filtre değiştirmenize neden olmuyor. Porselen fincan hediyeleri ile gelen filtre kahve makinesi, tek tuşla açıp kapatabileceğiniz, harika bir ürün. Ailenizle, sevdiklerinizle ev ortamında zaman geçirirken, filtre kahve olmadan ‘asla’ diyorsanız Goldmaster filtre kahve makineleri sizin için iddialı ve uygun fiyatlı, harika ürün seçeneklerine sahip.

 

Kahvesiz Yapamayanlar İçin İdeal Filtre Kahve Makineleri

 

Taze kahve çekirdeklerinin kokusunu, fincanınızda hissetmek ve o kokuyu içinize çekerek, huzurla dolmak için ihtiyacınız olan şey filtre kahve makinesi. Goldmaster içecek hazırlama ürünleri içinde yer alan filtre kahve makinelerinde, üst düzey kalitede filtre kahve makinesi seçenekleri yer alıyor. 1,5 litreye varabilen geniş hazne ve LCD ekran ile kontrol gibi seçenekler sunan Barista Filtre Kahve Makinesi, bu ürünler arasında. 200 gram kahve çekirdeği alabilen bir haznesi bulunan filtre kahve makinesi, damlama önleme sisteminin yanı sıra cam haznesi ve su seviyesi göstergesi ile, her an takip edilebilir bir konseptte. Kahve makinesi, sıcak tutma özelliğiyle de, kahvenizi 35 dakikaya kadar sıcacık tutabiliyor. 8 farklı kahve çekirdeği çekimi yapabilen makine, yıkanabilen filtre, sesli uyarı sistemi ve kahveyi orta, sert, yumuşak gibi formlarda sunabilen bir yapıda.

 

Goldmaster filtre kahve makineleri ev için uygun modellerin yanı sıra, Barista gibi işletmeniz ya da tesisleriniz için, toplu kullanıma da uygun harika bir yapı sunuyor. Uygun fiyatlar, ücretsiz kargo ve online alışverişe özel fırsatları kaçırmamak için, hemen sizin için ideal kahve makinesini seçin.

Proexpert Öğütücülü Otomatik Filtre Kahve Makinesi
Goldmaster
2,589.00
Progrinder Öğütücülü Otomatik Filtre Kahve Makinesi
Goldmaster
1,528.00
MyCoffe Wake UP Kahve Makinesi
My Coffee
1,884.00
Zinde Filtre Kahve Makinesi
Goldmaster
649.00
Mola Filtre Kahve Makinesi
Goldmaster
999.00
Tutku Filtre Kahve Makinesi
Goldmaster
889.00
Gezgin Filtre Kahve Makinesi
Goldmaster
829.00
Klass Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi
Goldmaster
1,709.00