Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Ev Konforu

 

Yaşamımızın büyük bir kısmı evimizde geçiyor. Sağlıklı ve keyifli bir hayat için, evimizde konforu üst düzeye çıkaran eşyalar ise vazgeçilmezimiz. Evinizdeki birçok ihtiyacınızı, üst düzey kaliteye sahip ürünlerle sunan Goldmaster dünyasında, yaşam alanınızı keyifli bir dünyaya çevirmeniz için elektrikli şofbenden ısıtıcı ve soğutucu fana, elektrikli yağlı radyatörden vantilatör ve hava temizleme ürünlerine, geniş seçenekler sizi bekliyor.

 

Isıtma ve Soğutma Ürünleri ile Evinizde 24 Saat Konfor

 

Evinizde ya da iş yerinizde, mevsime göre ideal sıcaklığı sağlamak adına ısıtma ve soğutma ürünleri oldukça önemlidir. Daha keyifli bir yaşam alanı yaratmak adına, kaliteli bir iklimlendirme sistemi hem konfor, hem de sağlık açısından önemlidir. Kışın ısıtma, yazın ise soğutma konusunda etkili olan Goldmaster ürünleri, aynı zamanda düşük enerji sarfiyatı ile tasarruf odaklı bir yapıya sahip. Goldmaster elektrikli şofbenler, kademeli ikaz lambaları ve emniyet termostatlarının yanı sıra, yüksek güç performansları ile banyo ve duşakabin gibi yerlerde sıcak suyun tadına varmanızı sağlayacak. Isıtıcı fan modelleri ise, ayarlanabilir yapısı ve ergonomik kullanımı ile, bulunduğunuz ortamda konforunuzu üst düzeye çıkaracak. Yaz mevsimi geldiğinde, serin bir ev ya da iş yeri için olmazsa olmaz bir ürün olan vantilatörlerde ise, Goldmaster ürünleri farklı hız seçenekleri, yüksek performans, uzun yıllar boyunca kullanıma müsait kaliteli pervaneye sahip modeller sunuyor. Yaşam alanlarınızda temiz bir havaya sahip olmayan isteyenlerin tercih ettiği hava temizleme cihazları ise, antibakteriyel ve antialerjik yapıları ile salgın hastalıklara ya da hava kirliliği kaynaklı rahatsızlıklara karşı önlem almak isteyenler için ideal ürünler.

 

Kaliteli Sıcak ve Soğuk Su Sebilleri

 

Su sebilleri, birçok ev ve iş yerinde tercih edilen ürünler. Hem sıcak hem de soğuk su için tercih edilen gelişmiş su sebilleri, hayatı kolaylaştıran bir yapı sunuyor. Goldmaster kalitesi ile, gelişmiş yapıda bir su sebiline sahip olarak, siz de ev ve işyerlerinizde, aileniz ya da konuklarınız için kaliteli bir ortam sunabilirsiniz. Goldmaster sıcak ve soğuk su sebilleri yüksek kapasiteli su tanklarının yanı sıra, paslanmaz tank kalitesine sahip. Işık göstergesi içerebilen ve elektronik panel sunan ürünler, yüksek ısıtma ve soğutma gücü ile hem sıcak su, hem de soğuk su için her mevsim, en iyi performansı sunuyor.

 

Uygun fiyatlı su sebili, vantilatör, hava temizleme cihazı ve şofben ürünlerinin yer aldığı Goldmaster ev konforu ürünleri, keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor. Online alışverişe özel uygun fiyatlar, ücretsiz kargo ve kolay iade avantajı ile, siz de evinizde fark yaratmak istiyorsanız Goldmaster kalitesine güvenin.

Ev Konforu

Ferah Ayaklı Vantilatör
Goldmaster
429.00
Hava Temizleme Cihazı
Medisana
1,035.00
Alaska Soğuk Buharlı Ayaklı Vantilatör
Goldmaster
1,410.00
Goldmaster IN-6124 Warm Isıtıcı Fan
Goldmaster
299.00
Asya Masaüstü Vantilatör
Goldmaster
319.00
Esen Ayaklı Vantilatör
Goldmaster
389.00
Goldmaster IN-6900 Kışmatik Fanlı Isıtıcı Soğutucu
Goldmaster
419.00
Relax Masaüstü Vantilatör
Goldmaster
279.00
Goldmaster Sahra GM-7935G Isıtıcı Fan Gri
Goldmaster
423.62
Konfor Kare Vantilatör
Goldmaster
0.00
Kutup Uzaktan Kumandalı Ayaklı Vantilatör
Goldmaster
0.00