Eskiyi Getir Yenisini Götür

Şimdi eski tıraş makinenizi Goldmaster satış noktalarına getirip, istediğiniz yeni teknoloji Goldmaster Erkek Bakım Setlerine 100 TL indirimle sahip olabilirsiniz!

 

Kale Elektronik Dış Tic. A.Ş tarafından düzenlenen “Eskiyi getir, yeniyi götür” kampanyası dahilinde Erkek Bakım Setleri için Kale Elektronik tarafından indirim oranı 100 TL olarak belirlenmiştir. Eski tıraş makinesini Goldmaster ürünleri satan satış noktalarına getiren müşterilerimiz, 399 TL ve üzeri Goldmaster Erkek Bakım Setlerine 100 TL indirimle sahip olabilirler.

 

Yeni ürün alımında kazanabilecek indirim tutarı getirilen tüm eski tıraş makineleri için aynıdır ve geçerlidir.

 

İndirim kampanyaya katılan satış noktalarından 06.10.2020 – 08.11.2020 tarihleri arasında satın alınan belirli model 399 TL ve üzeri Goldmaster marka tıraş makinesi setleri için geçerlidir.

 

Katılımcının indirime konu olan tutarın parasal karşılığını talep etme veya 399 TL altındaki tıraş makinesi setleri haricinde başka bir ürün ile bu indirimden faydalanması mümkün değildir.

 

Kale Elektronik AŞ.’nin her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kampanya kapsamı ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır.