Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Erkek Bakım Seti

 

Tarzına önem veren erkeklerin dikkat ettiği konuların başında, kişisel bakım geliyor. Kuaförlerde saç ve sakal bakımını yaptıranların sayısı çok olsa da, evde saç ve sakal kesme, düzeltme bakımını yapan erkeklerin sayısı hızla artıyor. Ev ortamında kişisel bakımınızı, en kaliteli şekilde yapmanızı sağlayan erkek bakım setleri, içerdiği çok yönlü, fonksiyonel ürünlerle dışarıda adım atmadan, kendi bakımınızı en iyi şekilde yapabileceğiniz harika özellikler sunuyor. Goldmaster erkek bakım ürünlerinde en çok tercih edilen ürünlerden bakım setleri kablosuz kullanım, paslanmaz özel yapı, ultra güçlü motoru ve uzun süreli kullanımı ile iddialı erkeklerin tercihi.

 

Kablosuz Saç ve Sakal Tıraş Makinesiyle Kesintisiz Bakım

 

Elektronik kişisel bakım ürünleri konusunda, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en üst teknoloji ile sunan Goldmaster, erkek bakım setlerinde aradığınız mükemmel deneyimi sunuyor. Kablosuz saç ve sakal tıraş özelliği sunan modellerle, rahat bir şekilde saçlarınızı ve sakallarınızı kesip düzeltebileceğiniz setler, tarzından asla ödün vermeyenler için özel tasarlandı. Türk erkeğinin sakal tipi için özel tasarlanmış ultra güçlü motora sahip tıraş setleri, paslanmaz çelik bıçaklarıyla kişisel bakımınızı keyifle yapmanızı sağlayacak. Profesyonel kullanıma uygun, farklı özelliklere sahip saç ve sakal kesme tarakları ile, vücut kılı almak için de tercih edebileceğiniz harika setler, 2 yıl garantiye sahip. 

   

Tıraş Bakım Setinde Neler Var?

 

Bakımlı erkeklerin tercihi saç ve sakal tıraş setleri, geniş kapsamlı kullanım seçenekleri ile birçok ihtiyacınızı görebileceğiniz, harika ürünler. Goldmaster tıraş setleri içinde saç kesme başlığının yanı sıra sıfır tıraş başlığı, sakal kesme başlığı, burun ve kulak başlığı ve vücut kılı alma başlığı yer alıyor. 3 mm taraktan, 12 mm tarağa her türlü kesim konsepti için uygun fonksiyonlar sunan tıraş setleri, uzun süre boyunca sorunsuz kullanabileceğiniz ve kişisel bakımınızda tercih edeceğiniz seçenekler. 

   

Hızlı Şarj, Keyifli Kullanım

 

Goldmaster erkek bakım ürünlerinin en popüler seçeneklerinden saç ve sakal tıraş seti modelleri, 120 dakikaya kadar tam şarj olma kapasitesi ve kablosuz kullanımın yanı sıra, 2 saate kadar kullanım sunuyor. Ergonomik kullanım yapıları ile evinizde rahat bir şekilde tercih edebileceğiniz, profesyonel standartlardaki bakım seteri, yüzünüz ve vücudunuzda kıvrımlı ve hassas yüzeylerde dahi harika bir performans ortaya koyuyor. Aradığınız kalitedeki erkek bakım ürünlerini, uygun fiyat avantajlarıyla keşfedebileceğiniz Goldmaster dünyasında onlarca saç ve sakal tıraş seti sizi bekliyor. Güvenilir online alışveriş, ücretsiz kargo ve internete özel fırsatları kaçırmamak için, hemen ihtiyacınız olan ürünü alın, Türkiye’nin her yerinde adresinize teslim edelim.

Matrix 12 In 1 Erkek Bakım Seti
Goldmaster
499,00
Tempo 11in1 Erkek Bakım Seti
Goldmaster
599,90
Janti 9In1 Erkek Bakım Seti
Goldmaster
439,00
Oscar 9In1 Erkek Bakım Seti
Goldmaster
709,00