Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Elektrikli Yağlı Radyatör

 

Soğuk kış aylarında ısınma sorununu çözmek için pratik yöntemler sunan Goldmaster, yağlı radyatör modelleriyle ısınma problemini ortadan kaldırıyor. Ev ve iş yerlerinde güvenle kullanabileceğiniz elektrikli radyatör çeşitleri, portatif kullanımıyla olduğu kadar yüksek ısı performansıyla da dikkat çekiyor. Düşük enerji sarfiyatına sahip cihazlar, yüksek maliyetler ödemeden ortam ısısını dengede tutmanıza yardımcı oluyor.

 

Elektrikli Yağlı Radyatör Modelleri

 

Her alanda olduğu gibi ısıtma sistemleri konusunda da önceliği kullanıcı güvenliğine veren Goldmaster, devrilme emniyetli elektrikli radyatörleri sayesinde sizin ve sevdiklerinizin güvenle ısınmasını sağlıyor. Portatif kullanıma sahip yağlı radyatör çeşitleri, tekerlekli sistemleri sayesinde kolayca taşınabiliyor. Ayarlanabilir termostat sistemine sahip cihazlar, dilediğiniz sıcaklıkta sabit olarak çalışmaya devam ediyor. Böylelikle ortam sıcaklığını dilediğiniz gibi kontrol edebiliyorsunuz.

 

Geleneksel radyatör sistemlerinin yavaş ısınma ve yavaş soğuma fonksiyonlarının aksine, yağlı radyatörler çok daha çabuk ısınıp soğuyabiliyor. Kalorifer peteği şeklindeki radyatörler, ısının eşit yayılımını sağlaması ve hava kurutmaması sebebiyle daha sık tercih ediliyor. Farklı büyüklüklerde radyatör çeşitleri sunan Goldmaster, alternatif kullanım alanları için değişen cazip fırsatlar sunuyor.

 

İçinizi Isıtacak Cazip Kampanyalar

 

Ortam sıcaklığını ideal seviyede tutmanızı sağlayan yağlı radyatör modelleri, Goldmaster avantajıyla içinizi ısıtacak cazip kampanyalar da sunuyor. Fiyat avantajıyla da öne çıkan elektrikli yağlı radyatör modelleri, enerji tasarrufu sağlayarak faturalarınızı minimize etmenize yardımcı oluyor. Belirlediğiniz ısıya ulaştığında otomatik olarak kapanan yağlı radyatör modelleri, hem ortam ısısını hem de cebinizi koruyor. Farklı kullanım alanları için optimize edilmiş radyatör modelleri genellikle 2300 Watt ile 2900 Watt arasında değişiklik gösteriyor. Radyatör dilim sayısı da kullanım alanına uygun şekilde belirleniyor. Kullanım alanınıza en uygun radyatör modelini seçin, konforun tadını çıkarın.

 

Türkiye’nin her yerine hızlı kargo imkanı sunan Goldmaster, %100 güvenli alışveriş sistemiyle ve kolay iade yöntemiyle keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. 100 TL üzerindeki tüm ürünlerde ücretsiz kargo imkanı sunan Goldmaster, yaygın servis ağı sayesinde de müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı başarıyor. İnternete özel indirim ve kampanyalardan yararlanmak, Goldmaster güvencesi ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlere sahip olmak için dilediğiniz ürünü sepete ekleyin, adresinize teslim edelim.