Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

E-Taşıtlar

 

Gelişen teknoloji, ulaşım araçlarında yarattığı inovasyonla birbirinden yaratıcı ve harika ürünlerle tanışmamızı sağladı. Goldmaster e-taşıt seçenekleri de hoverboard, howershoes elektrikli paten ve elektrikli scooter gibi seçeneklerle, ulaşımı renkli bir hale getirmek isteyenlere birbirinden güzel ürünler sunuyor. Ruhunu özgür bırakmak isteyenler için, mobiliteye farklı bir yaklaşım getiren e-taşıt seçenekleri, Goldmaster kalitesiyle şehirde, tatil döneminde ya da dilediğiniz her ortamda kullanabileceğiniz hoverboard ya da elektrikli scooter modelleri, tarzınızı ortaya koyacak konseptler sunuyor.

 

Hoverboard ile Özgürlüğün Tadını Çıkarın

 

Hafif ancak çevik yapısı, güçlü motor yapısı ve etkileyici menzili ile hoverboard modelleri, Goldmaster’da en iddialı modelleriyle karşınızda. Şarj korumasının yanı sıra 3 saat içinde tam şarj olma, 15 derece açıya kadar tırmanış yapabilme özelliği sunabilen Hoverboard modelleri, güçlü bataryaları ile sizi asla yarı yolda bırakmıyor. Saatte 15 kilometre hıza çıkabilen yapıları ve 20 kilometreye ulaşan menzilleri ile hoverboardlar, gençler ve ruhu genç olanlar için son yılların en popüler e-taşıt seçenekleri içinde. Ayarlanabilir hız ve denge özelliklerinin yanı sıra, farklı renk ve model seçenekleriyle Goldmaster e-taşıt dünyasının en sevilen konseptlerinden birini sunan hoverboardlar ile hemen tanışın, özgür ruhunuzun götürdüğü yere gidin.

 

E-Scooterlar ile Şehri Keşfedin

 

Goldmaster e-taşıt modelleri içinde elektrikli scooter seçenekleri, en sevilen ürünlerden. Scooter konseptini ileriye taşıyan e-scooterlar, güçlü motorları ve 25 kilometreye ulaşan menzilleri ile, bugünün en popüler e-taşıt seçeneklerinden. Güçlü bataryaları ile sadece birkaç saat içinde tam şarj olabilen e-scooterlar, elektrikli fren ve ayak freni gibi seçeneklerin yanı sıra, ön ve arka LED ışıkları ile her yönden iyi bir deneyim sunmak için tasarlandı. Saatte 25 kilometreye kadar çıkan hızları ve daha birçok etkileyici yönü ile, elektrikli scooterlar herkesin sahip olmak isteyeceği türden özellikler sunuyor. Goldmaster elektrikli scooter ürünlerine göz atarak, istediğiniz renk ve modeli seçebilir, yollara çıkabilirsiniz. E-scooter ve hoverboardun yanı sıra howershoes elektrikli paten ve daha birçok e-taşıt konsepti, Goldmaster’da sizi bekliyor. Online güvenilir alışveriş seçeneği, uygun fiyat avantajı ve ücretsiz kargo gibi artılarla, e-taşıt Goldmaster güvencesiyle alınır.

Katlanabilir E-Scooter
Maserati
19,999.00
Elektrikli Kaykay - KX-PRO 6.5D
Kawasaki
3,999.00
Elektrikli Kaykay
Kawasaki
3,849.00
Sbs-653 Carbon Hoverboard Elektrikli Kaykay
GoMaster
3,999.00
Elektrikli Paten
GoMaster
Elektrikli Paten Skywalker
3,549.00
8.5 Inç Elektrikli Kaykay
Kawasaki
6,449.00
Elektrikli Kaykay
Kawasaki
Elektrikli Kaykay KX PRO 6.5A
3,999.00