Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Elektrikli Süpürge Modelleri

 

Ev temizliğinde en büyük yardımcılar, yüksek emiş gücü ve verimlilik ile çalışan elektrikli süpürge modelleri. Farklı amaçlar için, farklı konseptlere sahip elektrikli süpürge modelleri, ev için toz torbalı ya da toz torbasız modellere sahip olduğu gibi, dikey elektrikli süpürgeler, şarjlı elektrikli süpürgeler ya da araç tipi süpürgeler olarak karşımıza çıkıyor. Elektrikli ev ve araç temizlik makineleri alanında, uzun yıllardır kalite odaklı ürünler sunan Goldmaster, ihtiyacınıza yönelik çözümler sunuyor.

 

İhtiyacınıza uygun Süpürge Çeşitleri

 

Goldmaster dünyasında, ihtiyacınıza yönelik tüm ürünler yer alıyor. Elektrikli süpürgelerde, dilerseniz toz torbasız modeller, dilerseniz yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir toz torbası içeren seçenekler sizi bekliyor. Bunun dışında, ıslak ve kuru zeminlerde etkili ıslak kuru elektrikli süpürge çeşidi de, yüksek performans ve verimliliği ile öne çıkıyor. Goldmaster elektrikli süpürge modelleri içinde, performans odaklı diğer bir model ise dikey elektrikli süpürgeler. Düşük enerji sarfiyatı ile, yüksek emiş gücünü bir araya getiren dikey elektrikli süpürgeler, ev tipi süpürgeler içinde çok tercih edilen ürünler içinde yer alıyor. Gündelik temizlik ihtiyaçlarınızda, hızlı ve pratik olmayı isteyenler içinse, şarjlı elektrikli süpürgeler oldukça revaçta. Kısa süre içinde şarj olabilen şarjlı elektrikli süpürgeler, küçük temizlik ihtiyaçları için en uygun modeller. Araç temizliği dendiğinde ise, araç içi temizlikte birçok kişinin tercih ettiği araç tipi elektrikli süpürge seçenekleri tercih ediliyor.

 

Yaşam Alanlarınızda Sağlıklı bir Ortam Yaratın

 

Elektrikli ev aletleri alanında yılların tecrübesine sahip Goldmaster, elektrikli süpürge seçenekleri ile fark yaratan ürünler ortaya koyuyor. HEPA filtreye sahip modeller ile, en ince toz parçalarını dahi tutabilen bir konsept sunan modeller, hayvan dostu modeller ile, küçük dostlarımızın tüylerini en iyi şekilde almanızı sağlıyor. Ergonomik tutma sapına sahip elektrikli süpürge seçenekleri, uzun kabloları ile evin birçok yerine rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Goldmaster dünyasında, temizlik ihtiyacınıza yönelik birçok elektrikli süpürge alternatifi, en iyi sonucu almanız için sizi bekliyor. Araç tipi elektrikli süpürgelerden dikey elektrikli süpürgelere, şarjlı süpürgelerden ıslak kuru elektrikli süpürgelere ve diğer alternatiflere, onlarca modele göz atarak ihtiyacınız olan temizlik çözümünü hemen keşfedin.

Automax Elektrikli Araç Süpürgesi
Goldmaster
389.00
Joker Dik Elektrikli Süpürge
Goldmaster
589.00
Automax Elektrikli Araç Süpürgesi
Goldmaster
387.00
Eva Elektrikli Süpürge
Goldmaster
1,175.00
Dinamik Elektrikli Süpürge
Goldmaster
1,810.00
Süpergüç Elektrikli Süpürge
Goldmaster
1,179.00