Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Elektrikli Scooter Modelleri

 

Kısa mesafeli ulaşım konusunda alışkanlıklarımızı değiştirme potansiyeline sahip olan elektrikli scooter modelleri, modern teknolojinin hayatlarımızı ne denli etkilediğini gösteren en önemli icatlardan biri. Şehir içi ulaşımda otomobil ve toplu taşıma araçlarına bir alternatif olarak öne çıkan elektrikli scooter çeşitleri, ulaşımda kaybedilen zamanı miminize ederek zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor. Gençler için genellikle eğlence amaçlı tercih edilen scooter modelleri, yetişkinler için de kullanışlı bir ulaşım aracı olmayı başarıyor.

 

Şehir İçi Ulaşımda Alışkanlıklarımızı Değiştiren Teknoloji

 

Portatif kullanıma sahip katlanabilir akıllı scooter modelleri, ulaşım konusunda güçlü bir alternatif olarak öne çıkıyor. Tek şarjla 30 km’yi aşan sürüş mesafesine sahip olan elektrikli scooterlar, iş hayatının da önemli bir parçası olacak gibi gözüküyor. Hızları saatte 25 kilometrenin üzerine çıkan cihazlar, hızlı şarj dolum süreleri sayesinde sürekli kullanım için uygun. Güç tasarrufu ayarına sahip olan cihazlar, düşük hızlarda daha uzun süreli kullanımı mümkün kılıyor.

 

Goldmaster, kullanım amacınıza göre değişen ağırlıklarda ve batarya özelliklerinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Kullanım şeklinize göre; fren sistemi, güç tüketimi, akü şarj süresi, maksimum tork, maksimum seyahat mesafesi gibi birçok alanda dilediğiniz özellikleri seçmeniz mümkün. Tercihlerinize göre, elektrikli ginger, elektrikli kaykay modelleri de akıllı scooter modellerine bir alternatif olabilir.

 

Hem Gençlere Hem de Yetişkinlere Hitap Eden Tasarımlar

 

Yetişkinler için bir ulaşım aracı olarak öne çıkan akıllı elektrikli scooter modelleri, gençler tarafından genellikle eğlence amacıyla kullanıyor. Yüksek hızları ve portatif tasarımlarıyla ulaşımda devrim olarak kabul edilen elektrikli scooterlar, Goldmaster’ın materyal seçimleri sayesinde uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Genellikle alüminyum ve paslanmaz çelik gövdeye sahip olan scooter modellerimiz, güvenli sürüş ve uzun ömürlü kullanım için gerekli tüm özelliklere sahip.

 

Türkiye’nin her yerine kargo imkanı sunan Goldmaster, güvenli ve özel paketleme yöntemi sayesinde ürünlerinizi sağlam ve hızlı bir şekilde adresinize teslim ediyor. Türkiye’nin birçok bölgesinde geniş servis ağı olan Goldmaster, kolay iade yöntemiyle de e-ticareti güvenilir kılmayı başarıyor. Dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, Goldmaster’ın internete özel kampanyalarından ve cazip fiyatlarından yararlanın.

Katlanabilir E-Scooter
Maserati
15.999,00
Elektrikli Kaykay
Kawasaki
3.849,00