Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Elektronik Eğlence Cihazları

 

Eğlence amaçlı kullanılan elektronik ürünler içinde birçok farklı seçenek yer alıyor. İnternette zaman geçirmek, oyun oynamak ya da çeşitli programlar indererek eğlenmek isteyenler için tablet PC’ler, oyun oynamayı sevenler için üst düzey bir deneyim sunan oyun aksesuarları, uzaktan kumanda ile drone uçurma heyecanını yaşamak isteyenler içinse drone modelleri oldukça popüler. Goldmaster dünyasında eğlence ürünleri içinde yer alan bu seçenekler, aradığınız heyecanı size sunuyor.

 

İhtiyacınız Olan Tüm Özellikleri Sunan Tabletler

 

Bir bilgisayarın sunduğu birçok özelliği sunan tabletler, farklı ihtiyaçlara yönelik fonksiyonları ile en sevilen eğlence ürünleri içinde. Oyun oynamanın yanı sıra, internet tarayıcısı üzerinden milyonlarca internet sitesine giriş yapılabilen tabletler, video izlenebilen, çeşitli programlar üzerinden iş ve eğitimle ilgili uygulamalara girilebilen özellikler sunuyor. Tablet bilgisayarlar, uzun süre giden şarjı, kamerasının yanı sıra ses kaydı yapmanıza olanak tanıyan mikrofonu, onlarca dosya desteği ile fark yaratan ürünler. Mikro SD kart desteği ile büyük boyutta dosya saklama olanağınız olan tablet bilgisayarlar, USB 2.0 girişi ile hızlı şekilde veri aktarımı yapmanıza da olanak tanıyor. Teknolojik eğlence ürünlerinde, çocukların çok severek kullandığı tabletler yaratıcılığı geliştiren yönüyle renkli ve keyifli ürünler.

 

Gelişmiş Oyun Aksesuarlarıyla Keyfiniz Yarıda Kalmasın

 

Play Station gibi oyun konsolları ya da bilgisayarlarda, oyun deneyiminizi üst düzeye çıkaran aksesuarlar, içerdiği ergonomik özellikler ve yenilikçi opsiyonlarla eğlencenizi doruk noktasına taşıyacak. Oyun aksesuarları alanında en çok tercih edilen oyun konsolu ve PC kollarında, tüm oyunlarla uyumlu özellikler içeren modeller, Goldmaster eğlence dünyasında yer alıyor. Titreşim motorları ile her hareketinizde heyecanı üst düzeye çıkaran oyun aksesuarları, oyunlarda yeteneklerinizi göstermeniz adına uygun kontrol seçenekleriyle fark yaratıyor.

 

Eğlence ürünleri içinde, uzaktan kumanda ile kontrol edilen drone modelleri de, en sevilen seçeneklerden. Onlarca metre menzili ile keyifli bir kullanım sunan drone’lar, fotoğraf ve video çekme özellikleriyle en iyi deneyimi yaşamanızı sağlıyor.