Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Drone Modelleri

 

İnsansız hava araçları olarak, ilk olarak askeri amaçlı kullanılmış drone’lar uzun yıllardır teknoloji tutkunları tarafından hobi amaçlı kullanılıyor. Her geçen gün artan menzilleri, fotoğraf ve video çekimi yapan kameraları, uzaktan kumanda ile kontrol sistemi ile drone seçenekleri, birçok kişiyi heyecanlandıran ürünler. Elektronik ürünler alanında geniş ürün skalası ile aradığınızı sunan Goldmaster, drone modelleriyle benzersiz bir deneyim yaşamanızı amaçlıyor.

 

60 Dakika İçinde Tam Şarj

 

Goldmaster drone modelleri, değişken hız ayarlarının yanı sıra, 6 eksenli gyroscope gibi seçenekleri ile öne çıkıyor. 40 metreye kadar kontrol edilebilen bir menzile sahip GoMaster drone modelleri, 6-7 dakika kullanım süresi ile yeni başlayan drone kullanıcıları için ideal bir ürün. Tek tuşla dönüş gibi seri hareketleri deneyimleyebileceğiniz drone, headless mode konseptini de beraberinde getiriyor. Farklı hız ayarı ile o anki durumunuza göre, farklı modlarla drone’u kullanabilirsiniz. Drone heyecanını doyasıya yaşamanız için en gelişmiş özelliklerle donatılmış, tasarımı ile göz alıcı drone seçenekleri sunan Goldmaster dünyası, gökyüzünün maviliklerinde drone heyecanını yaşamanız için iddialı modellerle karşınızda.

 

Fotoğraf ve Video Çekimi

 

Drone’ların en sevilen özellikleri arasında, kullanım esnasında fotoğraf ve video çekimi yapabilmeleri yer alıyor. Goldmaster drone modellerinde de, havadan en iyi fotoğrafları çekebilmeniz için, drone modellerinde fotoğraf ve video çekebilmenize olanak tanıyan kamera yer alıyor. GoMaster Dragon drone modelinde, 2 megapiksel kalitesinde fotoğraf ve video çekebilir, yerin onlarca metre üstünde farklı açılardan harika kareler yakalayabilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ürünleri ile Goldmaster, dünya standartlarında drone modellerini, teknoloji tutkunlarına sunuyor. Kısa sürede şarj olan, uzun uçuş ömürlü ve yüksek menzilli drone modelleri, amatör teknoloji tutkunları ve drone severler için iddialı seçenekler içeriyor.