Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Dikey Elektrikli Süpürge Modelleri

 

Ev temizliğinde, üst düzey bir performans sunan dikey elektrikli süpürgeler, birçok kişi tarafından kullanılıyor. Yüksek temizleme performansı sunan güçlü motorları ile, toz torbasız elektrikli süpürgeler içinde yer alan dikey elektrikli süpürgeler, diğer elektrikli süpürgelere göre esnek ve ergonomik. Günlük ev temizliği ihtiyaçlarında, ulaşılması zor noktalara bile kolayca erişmenizi sağlayan dikey elektrikli süpürge modelleri, içerdiği HEPA filtre ve Joker Turbo Cyclone gibi teknolojiler ile, beklentilerin çok ötesinde bir performans sunuyor.

 

Uzun Kablosu ile Kolay Erişim

 

Dikey elektrikli süpürgelerde üst düzey özellikler sunan Goldmaster, tek seferde kolayca açılabilen, 5 metreye kadar çıkan kablolar ile evin her noktasına kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Dikey pozisyonda kullanımda, gövdeden kolay bir şekilde ayrılabilen sapı ile ergonomik bir yapı sunan elektrikli süpürgeler, elde kullanım için pratik bir şekilde tasarlandı. Halılarda ya da diğer zeminlerde yüksek temizlik performansı sunan dikey elektrikli süpürgeler, yüksek emiş gücüne sahip. Temizlik konusunda titiz olanların tercihi olan dikey elektrikli süpürgelerde, yeni nesil motor içeren, performans odaklı ürünler sunan Goldmaster, yüzde 100 bakır motor konsepti ile uzun süreli bir kullanım vaat ediyor.

 

En İnce Tozları Bile Yakalayan Sistem

 

Gelişmiş HEPA filtresine sahip modellerin yer aldığı Goldmaster dikey elektrikli süpürge modelleri, büyük tozlar için konik filtre ve ağ filtre gibi ek özelliklere de sahip. Bu da, temizlik konusunda daha iyi bir sonucu elde etmenizi sağlayan, yenilikçi bir teknolojik yaklaşım. Toz haznelerinin kolayca boşaltılmasını sağlayan özel bir tasarım içeren dikey elektrikli süpürgeler, ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı için en iyisini sunuyor ve en ince toz partiküllerini bile yakalayan güçlü performans sunuyor. Verimli motoru ile enerji tasarrufu da sunan modeller, parke gibi sert zeminlerde de iyi bir temizlik performansı sunuyor.

 

Goldmaster online alışveriş sitesine özel fiyatlarla, dikey elektrikli süpürge satın alarak, ücretsiz kargo ve hızlı iade gibi avantajlardan faydalanabilir, evinizi üst düzey temizlikle tanıştırabilirsiniz.

Joker Dik Elektrikli Süpürge
Goldmaster
589.00