Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Buz Yapma Makinesi

 

Birçok içecekte sevilerek tercih edilen buzlar, serinlemek isteyenlerin en önemli tercihlerinden. Buz hazırlama sürecini hızlandırmak içinse, klasik buz kalıpları yerine buz yapma makineleri tercih ediliyor. Hızlı ve pratik bir şekilde buz hazırlamak için Goldmaster buz yapma makinesi, ihtiyacınız olan hızlı ve kaliteli yapıyı sunuyor. Yüksek kapasiteli buz yapma seçeneğinin yanı sıra, özel uyarı ve kapanma sistemi sunan, dokunmatik kontrol panelli buz yapma makinesi, sıcak yaz aylarında insanların ihtiyacı olan serinliği hızlı bir şekilde sunmanızı sağlayacak.

 

Ayarlanabilir Boyutta Buz Hazırlama

 

Buz hazırlama sürecinde ihtiyacınıza göre bir kullanım sunan Goldmaster buz yapma makinesi, küçük ve büyük boyutta buz yapmak istiyorsanız ihtiyacınıza göre buzlar hazırlamanızı sağlayacak. Pratik bir şekilde buz yapmak istiyorsanız, günlük 10 litrenin üzerinde buz kapasitesi sunan buz yapma makinesi, çok fonksiyonlu yönü ile mutfakların olmazsa olmaz bir parçası. Özel tasarımlı buz yapma makinesi, ince cam kapağı ile buz yapım sürecini kolay bir şekilde takip edebileceğiniz, fonksiyonel bir cihaz. Geniş buz üretme kapasitesi ile öne çıkan Goldmaster buz yapma makinesi, aynı zamanda şık tasarımı ile mutfaklarda son derece uyumlu, dekoratif bir konsept sunuyor.

 

Tek Bir Tuşla Çalıştırın

 

Buz yapma makinesi, kullanım kolaylığının maksimum ölçüde sunulduğu, işlevsel bir yapıya sahip. Üzerinde bulunan açma kapama tuşu ile, tek hareketle çalıştırabileceğiniz buz yapma makinesi, 8 dakika içinde 9 buz yapma fonksiyonuna sahip olan buz yapma makinesi, su bittiğinde uyarı veren ve otomatik kapanan yapısı ile, güvenli bir konsept de sunuyor. MaxiFroze buz yapma makineleri, gelişmiş teknolojisiyle evlerin yanı sıra, işyerleri için gerekli olan kurumsal düzeydeki ihtiyaçlara da yanıt verebilen, güçlü bir ürün.

 

2 yıl garantili buz yapma makinesi, yerli üretim kalitesi ile ve tüketici dostu yedek parça anlayışıyla, en iyi hizmeti almak isteyenlere sunuluyor. Türkiye’de 385 noktada servis ağı bulunan Goldmaster, internete özel uygun fiyatlar, ücretsiz kargo ve yüzde 100 güvenli alışveriş yaklaşımı ile, buz yapma makineleri ve diğer içecek hazırlama ürünlerinde, aradığınız standartların üzerinde ürünler sunuyor.

Maxifroze Buz Yapma Makinesi
Goldmaster
2,198.00