Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Buharlı Yemek Pişirici

 

Sağlıklı beslenmek isteyenlerin, mutfağında yer verdiği en önemli elektronik aletler içinde buharlı pişiriciler yer alıyor. Sebzeleri, besin değerlerini koruyarak pratik ve sağlıklı bir şekilde pişirmek için kullanabileceğiniz buharlı pişiriciler, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Mutfak elektronik aletleri konusunda, gelişmiş çözümler sunan Goldmaster, buharlı pişirici seçenekleri ile sağlıklı bir şekilde beslenmek isteyenlere harika bir ürün konsepti sunuyor.

 

Zamanlayıcı ile Kolay Kullanım

 

Buharlı pişirme işleminde, belli bir süre pişirme ihtiyacınız mevcutsa, 60 dakikalık zamanlayıcıya sahip olan Goldmaster buharlı pişiriciler, aradığınız gelişmiş teknolojiye sahip. Su seviyesi göstergesi ile, mevcut su durumunu takip edebileceğiniz buharlı pişiriciler, yüksek performans ile verimli bir kullanım sunuyor. 8,4 litre hazne kapasitesi ile ihtiyacınız olan ölçüde pişirme yapabileceğiniz bir makine konseptine sahip. Birçok sebze yemeğini, hızlı ve pratik şekilde pişirmenizi sağlayan buharlı pişirme makineleri, gıda maddelerinin besin değerlerini kaybetmeden, sağlıklı ve fit bir şekilde beslenmenizi sağlayacak.

 

Tarladan Mutfağınıza, En Taze Sebzeleri Sağlıklı Şekilde Pişirin

 

Sağlıklı yaşamanın en önemli yolu, sağlıklı beslenmedir. Sebze ağırlıklı beslenme modelinde, en çok önerilen pişirme tekniklerinden olan buharlı pişirmeyi, pratik bir hale getiren Goldmaster buharlı pişiriciler, her mutfakta mutlaka olması gereken bir ürün. Açma kapama tuşu ile, tek hareketle pişirme işlemini başlatabileceğiniz buharlı pişiriciler, özel tasarımı ve pratik kullanımı ile, özellikle sebze ağırlıklı beslenenler, vejetaryenler ya da diyet yapanlar tarafından çok tercih ediliyor. Su seviyesi göstergesinin yanı sıra, LED ışıklı gösterge de içeren buharlı pişiriciler, 3 farklı boyut içeren haznesi ile ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz bir yapı sunuyor.

 

2 yıl garantili, yerli üretim bir ürün olan buharlı pişirici, Türkiye’de geniş servis ağına sahip, tüketici dostu yedek parça anlayışı ile hizmet veren Goldmaster kalitesi ile, sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirenlere sunuluyor.