Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Buharlı Ütü Modelleri

 

Goldmaster buharlı ütüleri, günlük hayatta kullandığınız tüm giysilerdeki kırışıklıkları ütüleyerek, kıyafetlerinizi ütülü ve temiz bir şekilde giymenizi sağlar. Buharlı ütüler, seramik tabanlı oluşlarıyla ayrıca tercih edilirler. Seramik tabanlar kumaşın üzerine yanmadan yapışmadan ütüleme kolaylığı sağlar. Kumaşın üzerinde adeta kayıp giden ütü, geçtiği alanı da aynı şekilde düzleştirir ve ortaya pürüzsüz bir görüntü çıkar. Buharlı ütülerde bulunan 450 ml’lik su tankı , diğer ütülere kıyasla daha büyük bir tanka sahip. Bu özelliği sayesinde de ütü yaparken daha fazla buhar veriyor. Bu da ütüden istenen sonucu daha kısa sürede almanızı sağlıyor.

 

Zamandan Tasarruf Edin

 

Ütü yapan insanların genellikle sevmediği şeyler arasında ütü yapmanın zaman kaybı olarak görülmesi vardır. Zor ısınan ve şok buhar uygulaması olmayan ütülerde, ütü yapmak kimi zaman bir işkence halini alır. Goldmaster yeni nesil buharlı ütülerinde ise tüm bu yaşanan olumsuzluklar geride kalıyor. Kireçlenmeyi önleyen sistemi, sudaki kirecin neden olduğu tabanlardaki delikleri tıkamayarak gözenekleri açık hale getirerek buharın kumaşa ulaşmasını kolaylaştırıyor.

 

Ütü yaparken su püskürtüldüğünde ise damlama önleme sistemi devreye girerek, kıyafetlerinize suyun damlama yapıp kötü bir görüntü oluşturmasını engelliyor.

 

Yeni Nesil Ütülerde Dikey Ütüleme Özelliği

 

Buharlı ütüler, askıda asılı halde duran elbiselerinizi, kıyafetlerinizi ve perdenizi, askıda bulunduğu yerde dikey bir şekilde ütüleme imkanı sunuyor. Perdeleri yıkadığınız zaman kırışması artık bir sorun olmaktan çıkacak. Çamaşır makinesinde yıkar yıkamaz astığınız perdeleri, yerinde ütüleyerek kurutabilirsiniz. Etkili şok buharı sayesinde hem ütülediğiniz kumaş materyali düzelecek hem de şok buharın etkisiyle kırışmış yüzeyler daha hızlı düzelecektir.

 

Ütülerde bulunan kendi kendini temizleme özelliği ile de, ütünüze herhangi bir bakım gerekmiyor. Buharlı ütünüz bu temizlemeyi, çalışırken sizin yerinize kendisi yapıyor. Ütüleme yaparken , ütünün temiz olması, deliklerinin kireçle dolu olmaması, su tankı haznesinin diğer ütülere nazaran daha geniş olması, su püskürtülürken damlamayı önleme özelliğinin bulunması ve 360 derece hareketli kablonun olması Goldmaster buharlı ütüyü daha çekici hale getiriyor. Böylece modern hayatta sık ütü yapmayı sevmeyen kişilere de hitap etmiş oluyor.

Maxipress Buharlı Ütü
Goldmaster
609,00
Maxipress Buharlı Ütü
Goldmaster
599,00
Vals Buharlı Ütü
Goldmaster
639,00