Soğuk Algınlığı ve Grip’e İyi Gelen MeyvelerSoğuk Algınlığı ve Grip’e İyi Gelen Meyveler

 

Kış artık iyice kendini hissettirmeye başladı, soğuk havalarla birlikte yaşam konforumuzu alt üst eden üst solunum yolu rahatsızlıkları, grip, nezle gibi kış hastalıklarını da beraberinde getirdi.

 

Bu hastalıkların en önemli belirtileri arasında; Aşırı halsizlik, vücudun tamamını saran ağrılar, hiç durmayan burun akıntısı ve bazen beraberinde baş ağrısı geliyor.

 

Gribin bilinen kesin bir tedavisi olmamakla birlikte İstirahat edilmez ve doktor tavsiyelerine uyulmazsa çok daha ciddi sonuçlara neden olabilir. Tedaviye destek olarak semptomları azaltıcı ve bağışıklığı güçlendirip direnci arttıran doğal sebze ve meyvelerin faydaları yadsınamaz bir gerçektir.

 

Soğuk algınlığı ve grip tedavisinde uzmanların önerdiği başlıca şifalı meyveler; Elma, mandalina, greyfurt, kivi, portakal, taze zencefil, havuçtur. İçinde bolca C vitamini ve diğer vitaminleri barındıran bu süper meyveler vücut direncinizi yeniden kazanmanıza ve hastalıkla başa çıkabilmenize imkân verir.

 

Bir çoğumuz meyve tüketmeye üşeniriz ama hastalıklardan korunmak veya hızlı bir şekilde iyileşmek için ne kadar gerekli besinler olduğunu da biliriz. Goldmaster Vita Otomatik Meyve Sıkma Robotu ile bu iş artık çok kolay.

 

75 mm. Çapında ultra geniş ağız ve 800 Watt güç üreten %100 bakır motorlu Vita Otomatik Meyve Robotu portakaldan elmaya, nardan ananasa her meyveyi son damlasına kadar hızlı ve kolayca sıkar.

 

Goldmaster Vita Multi Meyve Sıkacağının öne çıkan diğer özellikleri ise; 1 Litrelik geniş posa haznesi, 750 ml. meyve suyu haznesi, güvenlik emniyet kolu, paslanmaz çelik filtre, damlatmayı önleyici dizayn, 2 farklı hız seçeneği ve dekoratif inox gövdesi.

 

Şimdi Goldmaster Vita Multi Meyve Sıkacağını daha detaylı incelemek veya satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Sağlıklı ve neşeli yıllar.