Netta Android Tv Box Nedir? Ne İşe Yarar? | GoldMaster

AndroidTV Box modelleri, yeni nesil teknolojiden yararlanmak ve benzersiz bir televizyon deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanıyor. Televizyonunuza Smart özellikler kazandıran ve her türlü internet içeriğini rahatça çalıştırabilmenize olanak tanıyan Android TV Box modelleri, dijital platformların tadını doyasıya çıkarabilmenize imkân tanıyor. Peki, Android TV Box nedir, en iyi Android TV Box modelleri nelerdir ve nasıl kullanılır? İşte bu yeni teknolojiden maksimum seviyede yararlanabilmenize yardımcı olacak ipuçları!


Android TV Box Nedir, Ne İşe Yarar?

Android TV Box modelleri, Android işletim sistemiyle çalışan ve bu sayede Google Play Store üzerindeki pek çok mobil uygulamayı kolayca indirebilmenize yardımcı olan teknolojik cihazlar olmalarıyla öne çıkıyor. Smart fonksiyonu bulunmayan ya da yeterli sayıda uygulama çalıştıramayan televizyonları maksimum sayıda içerikle donatabilmenize yardımcı olan Android TV Box modelleri, hem kablolu hem de kablosuz şekilde internete bağlanabiliyor ve bu sayede son derece yüksek bir hızda çalışıyor.

Geniş hafıza kapasiteleri sayesinde çok sayıda uygulamayı aynı anda indirebileceğiniz TV Box modelleri, bu sayede oyunları, sosyal medya hesaplarınızı, dizi, film, video ve müzik platformlarını televizyon ekranına rahatça yansıtabilmenizi mümkün hâle getiriyor. Yüksek görüntü kaliteleriyle de öne çıkan Android TV Box seçenekleri, tüm internet içeriklerini HD, Full HD ya da 4K kalitesinde izleyebilmenizi sağlıyor.


En İyi Android TV Box Modelleri Hangileridir?

Android TV Box seçerken yüksek kalitedeki modellere yönelmenizde de büyük yarar bulunuyor. Seçeceğiniz Android TV Box modelinin kalitesini ise hafızasına, işlemcisine, çözünürlüğüne ve grafik işlemcisine bakarak kolayca tespit edebilirsiniz. Dahili depolama alanı düşük olan TV Box modelleri, çok sayıda uygulama kullanmanıza imkân tanımıyor ve bu sebeple de internet uygulamalarından alacağınız verimi düşürüyor. Bu nedenle mutlaka yüksek kapasiteli modellere yönelmeniz öneriliyor.

Android TV Box modelinin çekirdek sayısı ve işlemci gücü de cihazdan alacağınız verimi önemli ölçüde etkiliyor. Yüksek kapasitede bir işlemciye sahip olan TV Box modelleri, komutlarınızı hemen algılıyor ve anında yerine getiriyor. Bu sayede donma, takılma, uygulamadan çıkma gibi problemlerle karşılaşmayan ürünler, TV Box deneyiminizi kusursuzlaştırıyor. Yüksek işlemci kapasitesi, aynı zamanda cihazınızın kullanım ömrünü de önemli ölçüde uzatıyor. Çözünürlük ve grafik işlemci kalitesi ise TV Box modelinin görüntü performansını doğrudan etkileyen faktörler arasında bulunuyor. Cihazınızdan açtığınız film, dizi, video, oyun, sosyal medya paylaşımı gibi içerikleri maksimum kalitede görüntüleyebilmeniz için yüksek çözünürlüğe ve başarılı bir işlemciye sahip TV Box modelleri seçmeniz tavsiye ediliyor.


Aradığınız Tüm Özellikler Tek Cihazda: Netta!

Android TV Box tavsiye ve önerileri arasında GoldMaster imzalı Netta serisi öne çıkıyor. Siz de TV Box modelinizden maksimum seviyede performans almak istiyorsanız Netta serisindeki cihazları tercih edebilirsiniz. Netta 1, Netta 2 ya da Netta 3 modelini seçerek televizyonunuzu sınırsız bir eğlence ortamına dönüştürebilir, cihazların 8K’ya varan görüntü kalitesi ve 16 GB’a varan dahili depolama alanıyla benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Netta serisindeki Android TV Box modelleriyle Android işletim sisteminin en güncel versiyonunu kullanabilir ve bu sayede dilediğiniz uygulamayı kolayca indirebilirsiniz. Netta serisinde kullanıcılara sunulan optik ses desteği sayesinde her türlü içeriğin sesini doyasıya dinleyebilir, çift USB girişiyle de flash belleklerinizde ve harici harddisklerinizde bulunan video, müzik ve resim dosyalarını televizyon ekranınıza hemen yansıtabilirsiniz.


Netta Android TV Box fiyat seçenekleriyle bütçenizi de koruyabilir ve televizyonunuzun karşısında geçirdiğiniz süreden maksimum verim alabilirsiniz. Netta TV Box modelleri arasından dilediğinizi hemen seçin, yeni nesil teknolojiyle tanışma fırsatını yakalayın!