Goldmaster Procyclone Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

 

Goldmaster Procyclone Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

 

Cyclone Teknolojili, Çift Hepa13 Filtreli, 4 L. Toz Hazneli, Turbo Başlıklı ve Ultra Vakum Emiş Gücüne Sahip Goldmaster ProCyclone ile Tanışmaya Hazır mısınız? Öyleyse Yazının Devamını Mutlaka Okuyun.

 

Goldmaster ProCyclone rakipsiz üstün özellikleriyle Türkiye ve Dünya tüketicilerinin yeni gözdesi oldu.

 

Goldmaster ProCyclone’ın en dikkat çekici özelliklerinden biri adından da anlaşılacağı üzere CYCLONE Teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde büyük tozlar ve küçük tozlar cyclonic toz haznesinde havadan ve birbirinden güçlü bir şekilde ayrıştırılır. Büyük tozlar toz haznesinin en dış duvarında birikerek motor filtresinin tıkanmasının önüne geçilir, böylece elektrikli süpürgenizin vakum performansı her zaman en üst seviyede muhafaza edilir. küçük tozlar ise ilk Hepa13 filtreden geçerek karma filtrelerden geçiş yolculuğuna devam eder ta ki en küçük toz ve bakteri zerreciklerine kadar. Çift Hepa13 filtre teknolojili Yeni Goldmaster Procyclone’ın ikinci Hepa13 hava çıkış filtresi sayesinde elektrik süpürgenizden dışarıya çıkan hava %99,9 oranında süzülür ve temizlenir. Evinizin kusursuz temizliğinin yanında siz ve aile bireylerinizin sağlığı desteklenir.

 

Yeni Goldmaster ProCyclone Elektrikli Süpürge evinde toza asla yer olmayanlar, küçük çocuklu aileler, alerjik aile bireylerine sahip olanlar, evinde evcil hayvan besleyenler için tozsuz temiz bir ev ve tertemiz bir havayı garanti eder.

 

Yeni Goldmaster ProCyclone Elektrikli süpürgenin başlıca göze çarpan diğer özellikleri;

Toz Torbasız 4 L. Toz Haznesi

Eco Motor ile Düşük Güç Tüketimi Yüksek Vakum Performansı

Uzun Ömürlü %100 Bakır Motor

Hediye Olarak Kutusundan Çıkan, Tozları Halıdan Söküp Alan Turbo Fırça Başlık

Ultra Esnek Dayanıklı Hortum

77dB’den Düşük Sessiz Çalışma

Aşırı Isınmalara Karşı Motor Koruma Sistemi

5 Metre Uzunluğunda Kablo

Otomatik Kablo Sarıcı

Soft-Start Motor

 

Goldmaster ProCyclone’dan Hoşlandıysanız Daha Detaylı Bilgi Almak Yada Hemen Satın Almak İçin Tıklayın.