Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Blender Setleri

 

Goldmaster blender setleri, gıda hazırlama ürünleri kategorisi içinde yer alıyor. Mutfakta aradığınız hıza ulaşmak için gereksinim duyacağınız gıda hazırlama ürünlerinden olan blender setleri genellikle mutfakta çalışanlara zaman kazandırırlar. Kullanacağınız malzemeleri doğrayıp hazır hale getiren blender setleri ile hızlı ve pratik bir şekilde yiyeceklerinizi hazırlamanız mümkün. Mutfakta hem zaman kazanmak hem de çok yorulmadan hızlı bir şekilde birçok ürünün hazırlanıp pişmeye hazır hale getirilmesi konusunda sizlere oldukça fayda sağlar.

 

Paslanmaz çelik bıçakları ve güçlü motoruyla kuşbaşı eti bile kıvama getirme özelliğine sahip olan blender setleri yüksek devirde çalışma kapasitesine sahip. Şık tasarımı ve birden fazla renk seçeneğiyle mutfakta en büyük yardımcınız olacak. Sessiz çalışma özelliği, güçlü bir motora sahip olmasına rağmen çok fazla ses çıkarmaması blender setini diğer setlerin arasında tercih edilebilir kılıyor. Goldmaster blender setleri, sürahi tipi geleneksel işlem haznesiyle, çok çeşitli içecekler hazırlayabilirsiniz.

 

Güçlü Motoruyla Mutfakta Fark Yaratacak

 

Gıda hazırlama ürünlerinden biri olan blender setleri ile birçok yemeğin hazırlanma aşaması artık daha kolay. Tatlılardan, tuzlulara, geleneksel yemeklerden, soslara birçok lezzeti kısa süre içinde hazırlamanıza olanak tanıyan Goldmaster blender setleri, şık kompakt tasarımıyla yer kaplamayan bir mutfak ürünü. Yüksek devir hızıyla performans odaklı bir kullanım sunan blender setleri, her evde mutlaka olması gereken ürünlerden. Paslanmaz çelik yapısı ile uzun yıllar boyu sorunsuz kullanım vaat eden mutfak gereçleri içinde yer alan blender setlerini, Goldmaster kalitesi ile satın alabilirsiniz.

 

İnternete özel avantajlı fiyatların yanı sıra, Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo seçeneği, hızlı ve kolay iade avantajı blender setlerinde sizi bekliyor. İhtiyacınız olan ürünü sepetinize atarak, güvenilir alışveriş altyapısı ile satın alabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanındaki 300’ün üzerinde servis noktası ile Goldmaster, satın aldığınız ürünlerle birlikte, her an yanınızda olmaya devam ediyor.

Twinmix Blender Seti (Kıyma Yapabilen)
Goldmaster
359.00