Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Blender Modelleri

 

Mutfakta hem işlevsel hem de pratik elektronik aletler, çoğu zaman bize zaman kazandırıyor. Birçok gıda ürününü hızlı bir şekilde hazırlamamıza yardımcı olan blenderlar da, yemeklerin ya da içeceklerin farklı aşamalarında kullanılan, olmazsa olmaz bir ürün grubu. Farklı fonksiyonlara sahip blenderlar, içecek hazırlama ürünleri içinde yumurta ya da mayonez gibi akışkan ürünlerinin hazırlanmasından, fındık gibi kuru gıdaların hazırlanması sürecine, birçok aşamada en büyük mutfak yardımcısı.

 

Paslanmaz Çelik Bıçakları ile Uzun Ömürlü Kullanım

 

Blender modelleri konusunda geniş bir ürün seçeneğinin yer aldığı Goldmaster, performans odaklı ve uzun yıllar boyunca kullanım sunan kaliteli modeller sunuyor. Paslanmaz çelik bıçak içeren blender modelleri, turbo hız ile size ciddi bir zaman tasarrufu sunuyor. Blender satın alırken, en çok dikkat edilen konulardan biri de ergonomik yapı ve sessiz çalışma. Şık ve ergonomik dizaynı ile mutfağınıza kalite katacak Goldmaster blender modelleri, güçlü motoruna rağmen sunduğu sessiz ve sarsıntısız kullanımla, mutfakta bir şeyler hazırlamayı, bir keyif haline getirecek.

 

Yeni Nesil Blender Modelleri

 

Elektronik mutfak aletlerinde, yaygın servis ağı ile 2 yıl garanti ile yüz binlerce kişinin tercih ettiği Goldmaster ürünlerinde, yeni nesil blender seçenekleri ihtiyaçlarınıza göre geliştirildi. Geniş hazneleri, çıkarılabilir kapak seçenekleri ve buz kırma özelliği gibi seçenekler sunan, frozen ya da smoothie konseptli mutfak aletleri ile Goldmaster, performans odaklı ve şık modeller içeriyor. Mutfakta fark yaratmak isteyenlerin, doğanın eşsiz lezzetlerinden harika içecekler hazırlamak isteyenlerin tercih ettiği Goldmaster blender modelleri, göz alıcı tasarımları ve güçlü yapılarıyla yıllarca keyifle kullanacağınız seçenekler. Birçok gıda ürününden, harika lezzetler ortaya koymanızı sağlayacak blenderlar, bir mutfakta mutlaka olması gereken makinelerden.

 

İnternete özel indirim ve kampanyalar, yüzde 100 güvenli alışveriş altyapısı ve hızlı, kolay iade seçeneği ile Goldmaster, blender ve diğer içecek hazırlama ürünlerinde sizin için en iyisini sunuyor. Aradığınız konsepte sahip ürünü sepetinize atarak, Türkiye’nin her yerinde adresinize teslim alın.

Vitamax Kişisel Spor Blender
Goldmaster
369.00
Smoti Sürahi Blender
Goldmaster
1,058.00
GoldMaster Projoy 4 Bıçaklı Sessiz 2 Kademeli Paslanmaz Çelik 1000W El Blender BY-5214R
Goldmaster
359.00