Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Ateş Ölçer Modelleri

 

Özellikle son dönemde önemi bir kez daha anlaşılan temassız ateş ölçer cihazları, hem çocukların hem de yetişkinlerin sağlık durumunu kontrol etmede büyük kolaylık sağlıyor. Kısa sürede yüksek doğrulukta veri almanızı sağlayan ateş ölçme cihazları, hem bireysel sağlığımız için hem de salgın durumlarında tedbir almak için oldukça önemli. Temassız olması sayesinde virüs ve bakterilerin bulaşma riskini ortadan kaldıran ateş ölçerler, portatif tasarımlarıyla da taşınma kolaylığı sağlıyor.

 

Saniyeler İçerisinde Ölçüm

 

Özellikle salgın hastalıkların yayılmasını önlemek amacıyla etkin bir koruma sağlayan temassız ateş ölçer cihazları, alından ateş ölçümü yapılmasını mümkün kılıyor. Goldmaster güvencesiyle sunduğumuz ateş ölçerler, cihaz özelliklerine göre hem çocuklar hem de yetişkinler için kullanılabiliyor. Yine cihaz özelliklerine ölçüm kayıtlarını saklayabiliyor, dilediğiniz durumlarda tekrar gözden geçirebiliyorsunuz.

 

Genellikle pille çalışan ısı ölçer ya da ateş ölçer cihazları, mini tasarımlarıyla ve portatif olma özelliğiyle her daim yanınızda taşımanızı mümkün kılıyor. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan ateş ölçme cihazları, herhangi bir işlem yapmadığınızda 60 saniye sonunda otomatik olarak kapanıyor. Web sitemizde bulunan infrared ateş ölçer ve kızılötesi ateş ölçer modellerimizi inceleyin, beğendiğiniz ürünü hızlı kargo avantajıyla hemen satın alın.

 

Temassız Ateş Ölçer Modelleri

 

Klinik onaylı modelleriyle hem kişisel hem de tıbbi kullanım alanları için ideal ateş ölçer modelleri sunan Goldmaster, hızlı kargo sistemiyle de dilediğiniz model hızlıca elde etmenizi mümkün hale getiriyor. Seçtiğiniz cihazın özelliklerine göre yüksek ateşte uyarı alarm sesi almanız mümkün. Yine seçtiğiniz ateş ölçer modeline göre sıvıların ve ortamın sıcaklığını ölçebilirsiniz.

 

Sağlık konusundaki hassasiyetinize önem veren Goldmaster, yalnızca klinik onaylı ürünleri, kullanıcı dostu tasarımlarıyla müşterilerine sunuyor. Türkiye’nin her yerinde yetkili servis ağına sahip olan firmamız, kolay ulaşılabilen müşteri hizmetleriyle her daim teknik destek sağlıyor. İnternet alışverişine özel kampanyalarla cazip fiyatlar sunan Goldmaster, hızlı kargo teslimatı, kolay ve hızlı iade sistemi gibi özellikleriyle de online alışverişi güvenli hale getiriyor. Yüzde yüz güvenilir ödeme altyapısı sayesinde müşterilerini korumayı başaran Goldmaster, ateş ölçer talepleriniz için kaliteli ve dayanıklı modeller sunuyor.