Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Araç Tipi Elektrikli Süpürge Modelleri

 

Evde olduğu gibi, araçlarında da üst düzey bir temizlik arayanlar için araç tipi elektrikli süpürgeler, son yıllarda son oldukça popüler. Islak ve kuru kullanım sunan araç tipi elektrikli süpürgeler, araçlardaki zorlu lekelerde dahi, üst düzey çekim gücüyle iyi bir performans sunuyor. Elektrikli aletler alanında profesyonel çözümler sunan Goldmaster, araçlarında gelişmiş bir temizlik çözümü arayanlar için, Automax Cyclone teknolojisi içeren, araç tipi elektrikli süpürgeler sunuyor.

 

İnce Uçlu Fırçası ile En Zorlu Yerleri Bile Temizleyin

 

Araç temizlik süreci, sadece görünen alanların değil en zorlu kısımların da, kaliteli bir şekilde temizlenmesi adına zorlu, ve iyi bir temizlik makinesi kullanmanız gereken bir süreçtir. Automax Cyclone teknolojisi içeren, gelişmiş elektrikli araç süpürgesi seçenekleri sunan Goldmaster, ürünlerinde yer verdiği ince uçlu fırça aparatı ile en zorlu bölgelerde dahi iyi bir temizlik yapmanızı sağlıyor. Kuru kullanımda, koltuk temizliğinde daha iyi etki sunan özel bir başlığa sahip olan araç tipi elektrikli süpürge, sıvı vakumlama aparatı ile ıslak bölgelerde de harika sonuçlar ortaya çıkarıyor.

 

İdeal Kablo Uzunluğu ile Her Noktaya Erişin

 

Elektrikli temizlik aletlerinde uzman Goldmaster kalitesi ile üretilen araç tipi elektrikli süpürgeler, 4 metre kablo uzunluğu ile araçların en zorlu yerlerine dahi ulaşmanızı sağlıyor. Binek araçların yanı sıra, ticari araçlar için de kullanılabilen bir kablo uzunluğuna sahip araç tipi elektrikli süpürge, kolay tutma aparatı ile yüksek bir kontrol gücü sunuyor.

 

12V çakmak girişinden aldığı enerji ile çalışan araç tipi elektrikli süpürge, araç içi temizlikte, sağladığı yüksek emiş gücüyle fark yaratıyor. İçerdiği gelişmiş filtre ile, tozları ve havayı ayıran sistem, yıkanabilir filtresi ile uzun süreli, etkili bir kullanım vaat ediyor

 

Goldmaster araç tipi elektrikli süpürge ve diğer elektrikli süpürge modellerinde, internete özel avantajlı fiyatlar ve Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo seçeneği ile sizi birçok fırsat bekliyor. Araçlarda profesyonel düzeyde temizlik yapmak istiyorsanız, gelişmiş fonksiyonel özellikleri ile elektrikli süpürge seçeneklerine mutlaka göz atın.

Automax Elektrikli Araç Süpürgesi
Goldmaster
389.00
Automax Elektrikli Araç Süpürgesi
Goldmaster
387.00