Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Anne Bebek Ürünleri

 

Bebek sağlığı için gerekli ürünlerin yer aldığı anne bebek ürünleri dünyasında, ailenizin yeni üyelerinin sağlığı için ihtiyacınız olan sağlık çözümlerini bulabilirsiniz. Bebek sağlığı, her yönüyle ciddi bir şekilde ele alınması ve önemsenmesi gereken, kritik bir konu. Hassas bünyeye sahip bebekler, özellikle ilk aylarında mikrop ve bakterilerden kaynaklı olarak hastalanabilirler. Goldmaster anne-bebek sağlığı ürünlerinde, bebeklerin zararlı dış etkilerden korunması adına gelişmiş ürün seçenekleri yer alıyor.

 

Biberon Sterilizatörü ile Emzikteki Mikropları Yok Edin

 

Goldmaster bebek sağlığı ürünlerinde öne çıkan bir seçenek olan biberon ucu sterilizatörü, içerdiği teknoloji ile mikrop ve bakterilerin yüzde 99,9’unu birkaç dakika içinde yok ediyor. Özellikle ilk dönemlerinde oldukça hareketli olan bebekler, biberonları zaman zaman çevrede gördüğü yerlere bırakabiliyor, atabiliyor. Bu aslında, milyonlarca bakterinin bebekle temas edebilmesine yol açan riskli bir şey. Biberon ucu sterilizatörü ise, bu duruma karşı en önemli önlemi sunuyor. Herhangi bir kimyasal içermeyen sterilizatör, bebeğinizi birçok hastalığa karşı koruyan etkili bir önlem. Kolay taşınabilen ve yanınızda tutabileceğiniz emzik sterilizatörü, 5-6 dakika içinde yüzde 100’e yakın hijyen sunan, çocuk sahibi ailelerin mutlaka incelemesi gereken bir ürün.

 

Hava Nemlendirme Makineleri ile Daha Kaliteli Bir Uyku Deneyimi

 

Bebek sağlığı ürünleri içinde tercih edilen diğer bir ürünse, bebekler ve çocuklar için uyku kalitesini artıran bir ürün olan hava nemlendirme makineleri. Ortamdaki nem, nefes almayı dolayısı ile uykuyu doğrudan etkilemektedir. Goldmaster hava nemlendirme makinesi, nem seviyesini ideal ölçüye getirerek nefes almayı kolaylaştırmakta ve uyku kalitesini artırmaktadır. Sessiz çalışma özelliğine sahip nemlendirme makinesi, yeni doğan bebekler ve çocuklar için sağlıklı bir çalışma tekniğine sahip. Düşük enerji sarfiyatı ile çalışan hava nemlendirme makinesi, dönebilen ultrasonik buhar ağzı ile kolay ve pratik bir kullanıma sahip.

 

Goldmaster dünyasında, anne ve bebek sağlık ürünleri, ihtiyaçlarınıza yanıt verebilen kalitede, etkili ürünlerden oluşuyor. Bebeğinizin sağlığını korumak istiyorsanız, siz de bebek sağlığı ürünlerine göz atabilirsiniz.

Nemo Ultrasonik Hava Nemlendirme Makinesi
Goldmaster
589.00