Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Modelleri

 

Ev temizliğinde etkili bir kullanım sunan toz torbalı elektrikli süpürge modelleri, yıkanabilir toz torbaları ile pratik bir kullanım sunuyor. Elektrikli temizlik ürünleri alanında geniş ürün seçeneği sunan Goldmaster, yüksek performansı ile etkili emiş gücü sunan elektrikli süpürgelerle, yaşam alanlarınızı tertemiz yapmanızı sağlıyor.

 

Ayarlanabilir Vakum Gücü ile Kontrol Sizde

 

Goldmaster toz torbalı elektrikli süpürge modellerinde, ihtiyacınıza göre geliştirilmiş özellikler, üst düzey bir temizlik yapmanızı sağlıyor. Emiş gücünün ayarlanabilir olduğu toz torbalı elektrikli süpürge modellerinde, halı ya da parke gibi farklı zemin türlerine göre emiş gücünü ayarlayabilirsiniz. Gürültü düzeyini, emiş gücünü kontrol ederek değiştirebilir ve performansı optimum seviyeye getirerek aynı zamanda elektrikli süpürgenizin sesini en aza indirebilirsiniz.

 

Eko motor seçenekleri ile verimli bir kullanım sunan Goldmaster elektrikli süpürge modelleri, düşük enerji tüketimi ile faturanıza yük bindirmeyen bir kullanım sunuyor. Tekerlek sistemi ile, kolay hareket etme imkanı sunan elektrikli süpürgeler, yatay ve dikey olarak durabilme özelliği de içeriyor. HEPA filtre sistemi sunan süpürgeler, en ince tozları ve partikülleri dahi tutabilme gücüne sahip.

 

Yıkanabilir Toz Torbaları ile Pratik Kullanım

 

Toz torbalı elektrikli süpürge modellerinin en çok öne çıkan avantajı, geniş kapasitelerinin yanı sıra, doldur boşalt mantığı ile toz torbasının tekrar kullanılabilmesi. Goldmaster’ın geliştirdiği özel tasarım teknolojisi ile toz torbaları, kolay bir şekilde çıkarılabilmekte ve temizlenerek, defalarca kullanılabilmekte.

 

5 metreye kadar uzanan kablosu ile, evde birçok noktaya kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayan elektrikli süpürge modelleri, içerdikleri tekerlekler ile yüksek bir hareket kabiliyeti sunuyor. Bakır motor içeren modellere sahip toz torbalı elektrikli süpürgeler, uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilen bir yapı sunuyor. Toz toplama konusunda yüksek performans sunan elektrikli süpürge modelleri, özel tasarım başlığı ile üst düzey bir kullanım vaat ediyor.

 

Beş yıl garantili elektrikli süpürge modelleri, ev temizliğine yepyeni bir boyut kazandırıyor. İnternete özel fiyatlarla, Goldmaster kalitesine sahip toz torbalı elektrikli süpürge modellerinden birine sahip olmak için, ürünlere göz atın.