Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

Mobil Aksesuar Çeşitleri

 

Hayatımızın birçok alanında yer verdiğimiz elektronik ürünlerde, ihtiyaç duyduğumuz kablo ve diğer aksesuarlar bazen oldukça elzem olabiliyor. Telefonların şarjının düşürmemek adına powerbank ve şarj cihazları, telefon, bilgisayar ya da TV arasında görüntü aktarımı için farklı kablolar, araç adaptörleri, en çok kullanılan mobil aksesuarlar arasında. Elektronik ürünler alanında sunduğu geniş ürün seçenekleri ile Goldmaster, aradığınız seçenekleri rahatlıkla bulabileceğiniz bir dünya.

 

İhtiyacınıza Yanıt Veren Geniş Kablo Seçenekleri

 

Elektronik ürünlerde aradığınızı sunan kablo modellerini bir araya getiren Goldmaster, başta iPhone ve Android akıllı telefon şarj kabloları olmak üzere, birçok farklı amaç için kullanabileceğiniz kabloları sunuyor. Ses ve görüntü aktarım kabloları, USB kabloları, AUX kabloları gibi birçok farklı kablo çeşidinin yer aldığı Goldmaster mobil aksesuar dünyasında, elektronik cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şey var. Bluetooth dönüştürücü, görüntü yansıtma ve ethernet gibi farklı konulardaki kablo seçenekleri ile Goldmaster, ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Elektronik ürünlerde, uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanmanız için özel geliştirilmiş kaliteli seçenekler sunan Goldmaster, sizi asla yarı yolda bırakmayacak elektronik kablolarla karşınızda.

 

Kablosuz Şarj Sistemi

 

Gelişen teknoloji ile birlikte, tüketicilerin en çok ihtiyacı olan konulardan birisi olan “şarj cihazı” konusunda, ciddi değişimler oldu. Kablosuz şarj sistemleri de bu gelişmelerin başında geliyor. Goldmaster, akıllı telefonunu evde, ofiste ya da başka yerlerde kabloya takmadan hızlı bir şekilde şarj etmek isteyenler için kablosuz şarj sistemlerini sunuyor. Telefonun bataryasını yormadan ve zarar vermeden, LED’li ekran ve saatli gösterge ile şık bir konsept sunan kablosuz şarj sistemleri aradığınız fonksiyonel kullanımı sunuyor.

 

Akıllı telefon kullanıcıların en çok ihtiyacı olan konular içinde yer alan şarj konusunda, daha farklı bir çözüm sunan Powerbank de, en çok tercih edilen ürünlerden. Goldmaster powerbank modelleri, yüksek kapasiteleri ve uzun yıllar boyu kullanılabilecek kaliteli yapıları ile en çok tercih edilen mobil aksesuarlar arasında. Birçok üründe geçerli ücretsiz kargo avantajının yanı sıra, internete özel fiyatlar ve güvenilir alışveriş altyapısı ile mobil aksesuar seçeneklerinin sahibi olmak için aradığınız ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

20.000 Mah Çift Çıkışlı Powerbank
Swiss Charger
419.00
Swiss Charger Scv-30043 Görüntü Yansıtma Cihazı
Swiss Charger
389.00
Hızlı Kablosuz Şarj Aleti
Swiss Charger
389.00