Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

2600 W Buharlı Ütü Modelleri

 

Goldmaster 2600 W buharlı ütüleri, günlük hayat koşuşturması içinde ütüye zaman ayırmak istemeyenlerin imdadına yetişiyor. Ofis yaşamında, iş yaşamında resmi ve şık giyinmek isteyenlerin en önemli yardımcısı haline gelen ütülerin birtakım özelliklere sahip olması gerekiyor. Bu özelliklerin başında seramik ve kaygan tabana sahip olması geliyor. Gold kaygan ,seramik tabanlı ütüler ütülediğiniz elbisenize yapışmıyor ve ısıyı eşit bir şekilde dağıtarak çok kısa bir zaman içerisinde sıcaklığın eşit miktarda yayılmasını sağlıyor.

 

Kendi Kendini Temizleme Özelliği Sayesinde Ütüler Artık Daha Temiz

 

Goldmaster gold kaygan seramik tabanlı buharlı ütülerde, kendi kendini temizleme özelliği mevcut. Bu özellik sayesinde , ütünün içine kireçli su ekleseniz dahi ütüdeki sistem kireçli suyu taban deliklerinin arasına doldurmuyor. Böylelikle ütüyü temizlemek gerekmiyor. 2600 W buharlı ütülerde görülen bir başka özellik ise damlama önleme sistemi. Damlama önleme sistemi sayesinde kıyafetlerinizi nemlendirirken birden su dökülmesini engelleyen sistem devreye giriyor.

Etkili Şok Buhar ile Kısa Zamanda Harika Sonuçlar Alın

 

Şok buharlı ütüler, geniş su haznesi sayesinde buharı daha güçlü ve daha uzun süre veriyor. Bu özelliği ile de saatler süren ütünün mümkün olan en kısa sürede bitmesini sağlıyor. Böylelikle zamandan tasarruf ediyorsunuz. Yıkadığınız ve fazla kırışmasını istemediğiniz kıyafetlerinizi doğrudan askıya astığınızda, ütünün askıda ütüleme özelliği ile ütü yapabilirsiniz. Dikey ütüleme özelliği sayesinde asılı olan, perde, tül, elbise gibi uzun kumaşları, ütü masasına gerek duymadan asılı olan yerde ütüleyebilirsiniz.

 

Goldmaster buharlı ütüleri sayesinde dağ gibi ütü bekleyen çamaşırlarınızı artık daha kolay ütüleyebileceksiniz. Uzun ve hareketli ütü kablosu sayesinde, ütü masası üzerinde ulaşılmadık alan kalmayacak. Kıyafetlerinizin üzerinde , seramik ve kaygan taban sayesinde kayarken, tüm kırışıklıklar da böylelikle giderilecek.

 

Goldmaster internet sitesinde yer alan 2600 w buharlı ütüler, garantili ve orijinal parçalardan oluşuyor. Bu orijinalliği sayesinde aldığınız bir ütü uzun süre dayanıklı oluyor. Eğer aldığınız bir ütüyü çeşitli nedenlerle iade etmek isterseniz, hızlı ve kolay iade seçeneği ile iade edebilirsiniz.

Vals Buharlı Ütü
Goldmaster
473.00