Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme

2200 W Buharlı Ütü Modelleri

 

Goldmaster 2200 W buharlı ütüleri, kıyafetleriniz için gerekli olan ısıyı sağlayarak istenmeyen kırışıkları gidermenizde sizlere büyük kolaylık sağlıyor. Goldmaster buharlı ütüleri seramik tabanları ile kıyafetlerinize yapışmadan sizlere daha kaliteli bir ütü deneyimi sunar. 360 derece dönebilen ,hareketli ve iki metre uzunluğundaki ütü kablosuyla daha fazla hareket alanı sağlayarak kıyafetlerdeki en ulaşılmaz noktalara ulaşılmasını sağlar. Bu da daha etkili bir ütü deneyimi sunar.

 

Yeni Nesil Ütülerde Yer Alan Birden Fazla Özellik

 

Goldmaster 2200 W buharlı ütüleri, damlama önleme sistemi sayesinde kıyafetlerde herhangi bir leke oluşmasını engeller. Püskürtülecek alana sadece geniş ölçüde su püskürterek kumaşın nemlenmesini sağlar. Kendi kendini temizleme özelliği ve kireçlenmeyi önleyen sistemi sayesinde, ütülerde oluşan ve ütü yaparken kıyafetlerin üzerinde biriken kireç artıklarını yok eder. Sudaki kireç nedeniyle ütü tabanının kireçlenmesinin önüne geçerken, kendi kendini temizleme özelliği sayesinde herhangi bir başka bakım gerektirmez.

 

Askıya asarak kurumasını beklediğiniz elbise, kıyafet ve evdeki tül perdeleriniz için dikey ütüleme özelliği de mevcut. Böylelikle ütüleyeceğiniz kumaş nerede olursa olsun ütüleme imkanına sahipsiniz.

 

Etkili Şok Buhar ile Zamandan Kazanın

 

Goldmaster buharlı ütülerinde yer alan dakikada yüz elli gram etkili şok buhar sunan 2200 Wattlık buharlı ütülerle birlikte, ütü yapmak bir işkence olmaktan çıkıyor. Dakikalarca fişe takılı bir şekilde ütünün ısınmasını beklemek artık yok. Seramik tabanı sayesinde hemen ısınan ütüler, etkili şok buhar özelliği sayesinde de kısa sürede kazandıkları ısıyı hızlı bir şekilde ütülenecek yüzeye aktarıyorlar.

 

İki metre uzunluğundaki kablosuyla, askıda asılı bir şekilde duran kıyafetleri ütüleme imkanı sunarken, uzun ve her yere hareket edebilen kablosu sayesinde kıyafetler üzerindeki en ince yerlere bile girerek ütüleyebilirsiniz.

 

Goldmaster buharlı ürün kategorisinde yer alan ütüler, Goldmaster internet sitesi garantili ve orjinal ürünler sunuyor. Böylelikle aldığınız bir ürünü daha uzun süreli kullanabiliyorsunuz. Daha sonrasında satın aldığınız ve iade etmek istediğiniz ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde sayfa üzerinden iadesini gerçekleştirirebiliyorsunuz. Yüzde yüz alışveriş güvencesi ile ödeme yaptığınız kart bilgileri de güvende.

Maxipress Buharlı Ütü
Goldmaster
279.00
Maxipress Buharlı Ütü
Goldmaster
329.00