Haberler

En Kapsamlı,
Tam Detay Navigasyon

Goldmaster Navigasyon cihazları, 81 il 548 ilçenin tam detaylı dijital haritasına sahip olan Türkiye'nin en kapsamlı navigasyon cihazlarıdır.

Nasıl Gitmek İsterseniz
Tercihinize Uyar

İster yavas ister hızlı, ister yaya, ister motorsikletle... Hangi hızda ilerlerseniz, sizi o hıza uygun yönlendirir. Ayrıca otoban, feribot, ücretli yol tercihlerinize ve gece-gündüz seçeneklerine göre en hızlı ve en kısa yolu size bulur.

Kayıtlı
Yüzbinlerce Nokta

Navigasyon cihazlarımız yolda ihtiyaç duyabileceğiniz eczane, hastane, alışveriş merkezi, benzin istasyonu, ATM, restoran vb. 320.000 önemli noktanın yerini size göstererek ihtiyaçlarınızı en kısa sürede gidermenizi saglar.

Sürekli ve Gerçek
Zamanlı Bilgilendirme

Gideceğiniz noktaya ilerlerken kalan mesafeyi, aracınızın hızını ve hangi yönde ilerlediğinizle ilgili tüm bilgileri gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Navigasyon Ürünleri

Bu kategoride 5 ürün grubu bulunmaktadır. | Tüm Ürünler

3.5" Navigasyonlar

4.3" Navigasyonlar

5" Navigasyonlar

7" Navigasyonlar

Navigasyon Aksesuarları

Diğer Özellikler

Bluetooth Özelliği

Navigasyon cihazınızı araç kiti gibi kullanıp eller serbest-serbest telefon görüşmesi yapabilmek için bluetooth özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Yeni Ülke Haritaları

Türkiye dışındaki ülkelere seyahat edecek kullanıcılarımız, istenilen ülke ya da bölgenin haritasını yükleme avantajına da sahiptir.

FMT Özelliği

Navigasyon cihazınızdaki FM Transmitter özelliği sayesinde cihazınıza yüklediğiniz şarkıları aracınızın radyosundan dinleyebilirsiniz.

Ürün Karşılaştırma

Seçilenleri Karşılaştır