Haberler

Güncel olun,
gelişmeler size gelsin

GoldMaster uydu alıcıları öyle cihazlar ki,hem son teknolojiyi taşıyacak,hem de siz parmağınızı bile dokundurmadan, elinizde cihaz yollara düşmeden, otomatik olarak kendini uydudan güncelleyecek, kanal listeniz, ayarlarınız her zaman güncel kalacak


HDMI
(High Defination Multimedia Interface)HDMI çıkışına sahip modeller sayesinde, video ve ses sinyallerini TV'nize, ev sinemanıza ya da diğer dijital AV bileşenlerine tek kablo ile bağlayabilir ve daha kaliteli görüntü elde edebilirsiniz.

Size Uygun
Uydu Alıcısını
Bulun

İhtiyacınız olan uydu alıcısını aşağıdaki uygulama ile kolayca seçebilirsiniz.

Bulmaya Basla

Ayarlarınız Elinizde Olsun

Dilediğiniz ayarları yapın, kanal listenizi düzenleyin ve bunları sisteme kaydedin. Yanlış ya da istemediğiniz değişiklikler mi yapıldı, kendi ayarlarınıza tekrar dönün. Üstelik bu ayarları, USB cihazlara kaydedip koruma altına bile alabilirsiniz.

Birden çok kaynağa
bağlanıp tadını çıkartın

USB portuna takacağınız hafıza birimleri ile desteklenen formatlardaki videoları, resimleri izleyin, müzikleri dinleyin.

En sevdiğim programı
kaçırdım demeyeceksiniz

Kayıt özelliği bulunan harika uydu alıcıları ile zamanlayıcı özelliğinide kullanarak artık dilediğiniz programı kaydedebilir ve istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Anları Yakalayın!

Atılan gölü tekrar mı izleyeceksiniz, spikerin ne dediğiniz duymadınız mı?Zaman kaydırma özelliğine sahip olan uydu alıcınız, belirlediğiniz depolama alanına anları zaten kaydetti..Görüntüyü geriye alın tekrar tekrar izleyin.

Dijital Uydu Alıcısı Ürünleri

Bu kategoride 9 ürün grubu bulunmaktadır. | Tüm Ürünler

D-Smart Modellerimiz

FTA Modellerimiz

FTA + USB Modellerimiz

FTA + USB + Kayıtlı…

FTA + USB + Kart Okuyuculu…

FTA + USB + HDMI Çıkışlı…

Modül Girişli (CI) Modellerimiz

FTA + HDMI Çıkışlı Modellerimiz

Hard Diskli Modellerimiz

Diğer Özellikler

Kolay Güncelleme

USB girişi sayesinde uydu alıcınızı yerinden kaldırmadan USB aygıtınız içindeki güncel sürüm yazılımı ve kanal bilgisini güncelleyebilirsiniz

Program Rehberi

Programları elektronik program rehberinizden takip edin, saatlerini bir yere kaydedin ve başlamadan yetişin.

Ekranı Bölme

Ekranı birden fazla kareye bölerek birden çok kanalı tek ekranda karede görebilir bunlardan seçtiğiniz bir tanesini canlı olarak izleyebilirsiniz.

Ürün Karşılaştırma

Seçilenleri Karşılaştır