Haberler

Zaman kaybetmeyin,
Kolayca sohbet edin

Tak-çalıştır webkameralar ile sürücü kurmaya gerek yok! GoldMaster webkameranızı alın-takın ve dahili mikrofonu ile kolayca sohbete başlayın, sohbetin tadına varın

GoldMaster HD webkamerası ile hayatı daha geniş pencereden ve gerçeğe en yakın haliyle görüntüleyin. Eski teknoloji web kameranız artık sizi tatmin etmeyecek.

Çevre Birimleri
Çok Renkli
Çok Fonksiyonel

GoldMaster'da yer alan fare, klavye, web kamerası, kulaklık, kablo çevre birimleri ile kendi kişiliğinizi yansıtın, birbirinden farklı tasarımlar ve renkler ile kendi yaşam alanınızı oluşturun.

Masaüstünüzün
Vazgeçilmez Aksesuarları

Ultra hızlı fareniz, hiçbir rahatsızlık hissetmeden istediğiniz kadar oyun oynayabilmeniz ve zahmetsizce manevra yapabilmeniz, kontrolleri tam olarak elinize almanız için tasarlandı.

Mükemmel bir yazı yazma deneyimi yaşatan şık ve konforlu GoldMaster klavyeler ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Bilgisayar Çevre Birim Ürünleri

Bu kategoride 12 ürün grubu bulunmaktadır. | Tüm Ürünler

Klavyeler

Mouse

Web Camera

USB Bellekler

Kart Okuyucular

Kulaklıklar

Cep Bilgisayarı

Game Pad-Direksiyon-Joystick

Oyun Konsolları ve Aparatları

Tablet PC ve Taşınabilir…

Tablet ve Taşınabilir…

USB Wİ-Fİ Adaptörler

Diğer Özellikler

Güçlü Kablolar

Mesafe ne olursa olsun kesintisiz, yüksek tanımlı, canlı görüntü ve ses . GoldMaster'ın her biri farklı, şık tasarımlı, kusursuz örgü yapısı ve kaliteli iletkenlere sahip, farklı bağlantılarda kullanılabilecek çesitli uzunluklardaki baglantı kabloları size bütçenize uygun seçenekler, evinize uygun zerafet sunar.

Saf net, Sonsuz Ses

Dahili ekolayzır müzik dinlerken, film izlerken, oyun oynarken mükemmel ses elde etmenizi ve ses kontrolleri ise dinleme deneyiminizi özelleştirmenizi sağlar. Tak çalıştır teknolojisi ile gereksiz zaman kaybetmeden, doğrudan kullanım kolaylığı.

Kulaklıklar

Kafanıza takacağınız tek şey GoldMaster kulaklıkları olsun. Kulaklarınızı tamamen içine alacak şekilde tasarlanmış ve istenilen ölçüye göre ayarlanabilen başlık yapısı ile size neredeyse yok hissi verecek GoldMaster kulaklıkları dışında kafanıza hiçbirşey takmayın.

Ürün Karşılaştırma

Seçilenleri Karşılaştır